Axalko-frames · Assortiment 2027

AXALKO · FRAMES · 2027

Eén Axalko-frame. Drie modellen.

Classic, Wood en Flax zijn de drie Axalko-framemodellen. Hetzelfde frameconcept vormt de basis van je gravel- of racefiets: gebruik, zithouding en onderdelen worden bij de opbouw bepaald.

Classic

Illustratief schema van het Axalko-frame · Classic

De oorspronkelijke Axalko-constructie, met dezelfde houten buitenafwerking als Wood en een conventionele derailleur.

Framegewicht · maat M
2.090 g
Frameprijs · inclusief 21% btw
4.840 €
Afwerking
Hout

Conventionele derailleur

Vraag naar dit model · Classic

Wood

Illustratief schema van het Axalko-frame · Wood

De evolutie van 2027 met houten afwerking, UDH-derailleurhanger en biografeen.

Framegewicht · maat M
1.680 g
Frameprijs · inclusief 21% btw
5.445 €
Afwerking
Hout

UDH-derailleurhanger · Biografeen

Vraag naar dit model · Wood

Flax

Illustratief schema van het Axalko-frame · Flax

De evolutie van 2027 met vlasvezelafwerking, UDH-derailleurhanger en biografeen.

Framegewicht · maat M
1.680 g
Frameprijs · inclusief 21% btw
6.050 €
Afwerking
Vlasvezel

UDH-derailleurhanger · Biografeen

Vraag naar dit model · Flax

Classic en Wood hebben dezelfde houten buitenafwerking. Flax onderscheidt zich door de buitenafwerking van vlasvezel.

Illustratieve afwerkingsschema’s; ze tonen geen modelspecifieke geometrieën.

Alle modellen hebben steekassen. De prijzen gelden voor het frame; de complete opbouw wordt apart geoffreerd.

Hout en plantaardige vezels. Meerlaagse constructie.

Axalko-frames combineren hout en technische plantaardige vezels in een holle, meerlaagse structuur. Deze constructie verenigt stijfheid en een laag gewicht.

We werken met beuken, berken, essen en walnoten, gecombineerd met plantaardige vezels zoals vlas. Kleine aluminium inzetstukken bij het balhoofd, de trapas en de achterpatten verbinden het frame met de gangbare componentstandaarden.

Een eigen manier om de weg te ervaren

De frameconstructie dempt trillingen vanuit de ondergrond. Denk aan het gevoel van een hamer met een houten of vezelsteel: het materiaal verandert hoe de trillingen je hand bereiken.

Het uiteindelijke gevoel hangt ook af van de banden, de bandenspanning, de wielen en de opbouw.

Geometrie en maatkeuze

Het frame vormt de gemeenschappelijke basis. De opbouw en zithouding worden afgestemd op jouw gebruik. Dit schema helpt bij het lezen van de maten; we controleren de definitieve afmetingen samen voordat we het voorstel opstellen.

Schema van het Axalko-frame met maten A tot L; toelichting in de tabel hieronder
Illustratief schema, niet op schaal. De letters verwijzen naar de maten in de tabel.

Veeg om alle maten te bekijken. Lengtes in mm en hoeken in graden.

Referentiegeometrie van de gravelopbouw · maten S–XL
Ref.MaatSMLXL
—Geschatte lichaamslengte160–170 cm168–178 cm176–186 cm184–194 cm
AStack527547591615
BReach354375389396
CZithoek75°74°73°72°
DBovenbuislengte500537575596
EBalhoofdhoek70°71°73°73°
FBalhoofdbuislengte120135175200
GTrapasdrop67676767
HWielbasis995101810401055
ILiggende achtervorklengte430430430430
JVorksprong41414141
KAfstand trapas–vooras575607619634
LWielen700C700C700C700C

De lengteranges zijn een eerste indicatie en moeten nog voor Axalko worden gevalideerd. Binnenbeenlengte, lichaamsverhoudingen en zithouding kunnen de juiste maat beïnvloeden. Zit je tussen twee maten, dan helpen we je kiezen voordat je het frame bevestigt.

De tabel toont de gepubliceerde referentiegeometrie voor gravel. Het zijn geen nieuwe maten per model voor 2027 of een racefietshouding; de definitieve geometrie en afstelling worden in je voorstel bevestigd.

De herkomst van de materialen

Het hout komt uit gecertificeerde bedrijven en duurzame bosbouw. Waar mogelijk geven we voorrang aan inheemse soorten en leveranciers uit de buurt.

Axalko-garantie

De frames hebben 10 jaar garantie, onder voorbehoud van correct gebruik en naleving van de onderhoudsvoorschriften en toepasselijke voorwaarden.

Het frame is het begin

Kies Classic, Wood of Flax en vertel hoe je wilt fietsen. Samen bepalen we de maat, zithouding en opbouw.

Vraag een voorstel aan

Veelgestelde vragen

Axalko-frames combineren hout en technische plantaardige vezels in een holle, meerlaagse structuur. Deze constructie verenigt stijfheid en een laag gewicht. We werken met beuken, berken, essen en walnoten, gecombineerd met plantaardige vezels zoals vlas. Kleine aluminium inzetstukken bij het balhoofd, de trapas en de achterpatten verbinden het frame met de gangbare componentstandaarden.

De frameconstructie dempt trillingen vanuit de ondergrond. Denk aan het gevoel van een hamer met een houten of vezelsteel: het materiaal verandert hoe de trillingen je hand bereiken.

Axalko biedt biomechanische afstelling, keuze van onderdelen en persoonlijke gravures op het frame.

Gewichten van alleen het frame in maat M: Classic, 2.090 g; Wood en Flax 2027, 1.680 g. Het gewicht van de complete fiets hangt af van de opbouw.

Classic behoudt de oorspronkelijke constructie met een conventionele derailleur. Wood en Flax zijn de nieuwe uitvoeringen voor 2027, beide met een UDH-derailleurhanger en biografeen. Classic en Wood hebben dezelfde houten buitenafwerking; Flax is afgewerkt met vlasvezel. Alle modellen hebben steekassen.

De frames hebben 10 jaar garantie, onder voorbehoud van correct gebruik en naleving van de onderhoudsvoorschriften en toepasselijke voorwaarden.

Axalko biedt gravel-, race- en stads-/fixie-opbouwen aan. Vraag naar de geschiktheid en beschikbaarheid van elke frame-uitvoering en de onderdelen voor jouw routes.

Je kunt kopen via onze officiële website of bij een erkende dealer.

Alle Axalko-fietsen worden ambachtelijk gemaakt in Baskenland, Spanje.

Classic: 4.840 €; Wood 2027: 5.445 €; Flax 2027: 6.050 €. Prijzen voor alleen het frame, inclusief 21% btw. Opbouw, onderdelen en personalisatie worden apart geoffreerd.

Volg de meegeleverde reinigings-, controle- en onderhoudsinstructies. Raadpleeg Axalko voordat je was, oplosmiddelen of andere producten gebruikt.

Ja, we verzenden internationaal. Neem contact op voor prijzen en levertijden.

Gebruik het formulier op onze website, mail naar info@axalko.com of bel +34 644 671 671.